Strona specjalistyczna przeznaczona tylko dla podmiotów medycznych

O firmie Dor-Med

Witaj na stronie firmy Dor-Med, polskiego producenta audiometrycznych kabin ciszy, wyróżniających się przede wszystkim solidnością i wysoką jakością wykonania. Nasza oferta obejmuje zarówno audiometryczne kabiny ciszy dedykowane dla małych gabinetów, jak i dla dużych przychodni i szpitali.

Począwszy od doradztwa przy wyborze audiometrycznej kabiny ciszy, przez profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze produkty były właściwie wykorzystywane i przyczyniały się do wzrostu satysfakcji naszych Klientów i ich pacjentów.

Profesjonalna obsługa handlowa i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprawia, że zakup w naszej firmie to inwestycja na wiele lat.

Z kolei wieloletnia współpraca z najlepszymi ośrodkami przychodniami oraz indywidualnymi praktykami lekarskimi pozwala nam wierzyć, że wspólnie zmieniamy oblicze polskiej służby zdrowia.

 

Oferowane przez nas audiometryczne kabiny ciszy do badania słuchu są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dlaczego warto kupić kabinę ciszy w DOR-MED

  • Oryginalne produkty – własny projekt
  • Bezpieczne zakupy
  • Kabiny posiadające badania izolacyjności
  • Materiały bezpieczne dla zdrowia
  • Gwarancja dostępności części
  • Darmowe poradnictwo
  • Szybka dostawa
  • Sprawdzony dostawca
  • Konkurencyjna cena
Certyfikat Najwyższa Jakość dla firmy DOR-MED Waldemara Lipińskiego za profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług medycznych w zakresie protetyki słuchu oraz europejski poziom zarządzania przedsiębiorstwem.

W uznaniu naszych osiągnięć, jako jedyna firma audioprotetyczna w kraju uzyskaliśmy certyfikat “Najwyższa jakość w medycynie”, porównywalny z certyfikatem “Teraz Polska”.

Certyfikat ten otrzymaliśmy za profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług medycznych w zakresie protetyki słuchu oraz europejski poziom zarządzania przedsiębiorstwem.

Kilka słów na temat historii firmy Dor-Med - polskiego producenta audiometrycznych kabin ciszy

Od 1992 roku zajmujemy się protetyką słuchu. Zaczynaliśmy w Polsce jako jedni z pierwszych. W ramach swojej działalności prowadziliśmy gabinety protetyki słuchu na terenie siedmiu województw, gdzie wykonywaliśmy badania słuchu i dobór aparatów słuchowych, zatrudniając kilkadziesiąt dobrze wykwalifikowanych osób, dobierających aparaty słuchowe według najnowszych metod. W naszych gabinetach oprócz aparatów słuchowych i systemów FM oferowaliśmy akcesoria i środki do pielęgnacji aparatów słuchowych, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Z uwagi na występujące w tamtym czasie problemy w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników, we współpracy z Medycznym Studium Zawodowym w Rzeszowie zorganizowaliśmy studia podyplomowe, na których wykształciło się kilkudziesięciu protetyków słuchu.

W 2012 roku naszą ofertę wzbogaciliśmy o systemy nagłośnień sal szkolnych i konferencyjnych, dedykowanych zarówno dla osób niesłyszących, jak i normalnie słyszących, oraz indywidualne ochronniki słuchu.

Niska świadomość społeczna zagadnień ekspozycji na hałas i wynikających stąd ubytków słuchu, skłoniła nas do bycia organizatorem lub współorganizatorem konferencji krajowych i regionalnych dotyczących słuchu.

Uczestniczyliśmy także w akcjach zdrowotnych regionalnych gazet, w trakcie których badaliśmy słuch i udzielaliśmy porad zainteresowanym osobom.

Każdy gabinet protetyki słuchu jak i każdy gabinet audiologiczny i ośrodek medycyny pracy powinien posiadać certyfikowaną audiometryczną kabinę ciszy. Podstawowym problemem jeszcze kilka lat temu był brak miejsc, gdzie można było przeprowadzić właściwą diagnozę. I ten problem rozwiązaliśmy.

Analiza cen dostawców tych wyrobów zmusiła nas w 2011 do podjęcia decyzji o rozpoczęciu własnej produkcji kabin ciszy. Drogą prób i błędów powstały kabiny ciszy, gdzie pacjent może liczyć na prawidłową, właściwą i komfortową diagnozę.

W wyniku prowadzonych testów i badań, we współpracy z uczelniami technicznymi Poznania i Bydgoszczy opracowaliśmy nowatorskie konstrukcje i w rezultacie uzyskaliśmy prawo do znaku CE. Konstrukcje te zgłosiliśmy do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Satysfakcja i zadowolenie Klientów oraz użytkowników jest dla nas dobrem najwyższym.

Cieszy nas niezmiernie, że naszą działalność prezentować możemy także w trakcie finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, m.in. prowadząc badania słuchu w Studiu TVP w Warszawie w produkowanych przez nas kabinach ciszy.

kabiny ciszy targi
Medyczne Targi Poznańskie Salmed
Międzynarodowa Konferencja NASZE SZPITALE WYZWANIA I REALIA

Dro-Med partnerem  Konferencji oraz Waldemar Lipiński jako prelegent – “Nowoczesne kabiny ciszy w podmiocie leczniczym

Pierwsza edycja konferencji medycznej Forum Dolnośląskie DOLMED.Tech 2022

Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej kabiny.

© Copyright by KabinyCiszy.pl 2020   —   Projekt i realizacja  KR

Close Menu
×
×

Koszyk